Druhý UkrFest DĚKUJI «Dík Světu od Ukrajinského lidu za Humanitární složku Vítězství»

S podporou a poskytnutou pomocí (záštitou) městské části Praha 11 uspořádá náš tým další festival - UkrFest THANK YOU 2 v Praze, 24. srpna 2024, v Den nezávislosti Ukrajiny. Festival bude trvat od 10:00 do 20:00 hodin. Součástí festivalu bude koncertní program, výstava a jarmark. Vstup na festival je zdarma.

Zveme Vás, Vaše pedagogické pracovníky, žáky a jejich rodiče na druhý UkrFest DĚKUJI « Dík Světu
od Ukrajinského lidu za Humanitární složku Vítězství » , který se uskuteční 24. srpna 2024 od 10:00 do 20:00 v parku u Chodovské tvrze 149 00 Praha 11 Chodov.

Pokud se chcete vy nebo vaši žáci zúčastnit koncertního programu - sólového nebo kolektivního vystoupení, vyplňte prosím online formulář.

Vitalij Riško